Beta Diablo 4 coraz Bliżej. Blizzard szykuje się do dużej fazy testów mechanik endgame. Tłumaczymy jak dostać się do pierwszej fazy.

Niedługo rozpocznie się beta Diablo 4. Blizzard rozpoczął wysyłkę zaproszeń do pierwszej grupy graczy, którzy będą mieli okazję sprawdzić jakie mechaniki przygotował dla nich deweloper. Część z nich opisaliśmy w zapowiedzi beta testów Diablo 4 około tygodnia temu.

Jak zgłosić chęć do udziału w beta testach Diablo 4?

Aby głosić chęć udziału w nadchodzących beta testach Diablo 4, gracze powinni przede wszystkim zaznaczyć zgodę na chęć otrzymywania aktualności oraz specjalnych ofert z platformy Battle.Net.

Poniżej prezentuję instrukcję jak tego dokonać:

  • Odwiedźcie stronę Battle.net lub otwórzcie aplikację Battle.net.
  • Kliknijcie swoją nazwę użytkownika, która jest wyświetlana w prawym górnym rogu ekranu, a następnie kliknijcie „Ustawienia konta” lub „Pokaż konto”, w zależności od platformy.
  • Kliknijcie opcję menu „Prywatność”, a następnie przewińcie w dół do „Preferencje komunikacyjne”.
  • Kliknijcie przycisk „Aktualizuj” i upewnijcie się, że opcja „Wiadomości i oferty specjalne od Battle.net” jest włączona*.

Powyższą czynność należy wykonać maksymalnie do 11 października. Wtedy lista chętnych zostanie zamknięta.

Jak zwiększyć swoje szanse na udział w becie Diablo 4?

Pierwsza faza bety Diablo 4 skupiona będzie na testach systemów endgame. Oznacza to, że Blizzardowi będzie zależało na graczach, którzy spędzają dużo czasu w pozostałych produkcjach studia takich jak Diablo 2 Resurrected, Diablo 3 oraz Diablo Immortal.

We wpisie blogowym zapowiadającym uruchomienie pierwszej fazy testów, deweloperzy napisali następującą treść:

Wykorzystując dane z rozgrywki zaprosimy ograniczoną liczbę grających w Diablo, którzy spędzili ostatnio dużo czasu grając rozwiniętymi postaciami w Diablo II: Resurrected, Diablo III i Diablo Immortal.

Jeśli chcecie jeszcze mieć szansę na otrzymanie dostępu do bety Diablo 4, wykonajcie jak najszybciej powyższe zalecenia i zacznijcie grindować w jedną z powyższych gier.

Jeśli do 18 listopada nie otrzymacie odpowiedzi z adresu „[email protected]”, będzie to oznaczać, że nie zostaliście wyselekcjonowani do udziału w pierwszej (zamkniętej) fazie betatestów.

Dla osób, którym się nie poszczęści teraz, będą mogli przetestować produkcję Blizzarda na początku 2023 roku, kiedy to wystartuje otwarta faza beta testów Diablo 4.

Tagi: , , , ,