Jeśli wierzyć komentarzom oficjalnego konta Blizzarda na łamach portalu Tap Tap, Diablo Immortal jest praktycznie ukończone!

Diablo Immortal niedawno zakończyło fazę wewnętrznych testów, w których brali udział pracownicy Blizzarda z całego świata. Testy te miały za zadanie przetestować aktualny build gry jak i infrastrukturę serwerową obsługującą kilka tysięcy osób.

Jednak na łamach portalu Tap Tap, który jest oficjalnym pośrednikiem aplikacji mobilnych na rynku chińskim oficjalne konto Diablo Immortal informuje o aktualnym etapie prac nad grą. I jeśli wierzyć, że jest to konto prowadzone przez osobę posiadającą dostęp do wewnętrznych informacji o grze to prace nad systemami w Diablo Immortal zostały już zakończone.

Poniżej zamieszczamy komentarz przepuszczony przez translator. PS. Big Pineapple to przetłumaczenie Diablo według translatora 😉

Blizzard pracuje nad doszlifowywaniem i optymalizacją produkcji zanim uruchomione zostaną serwery dla graczy przed rozpoczęciem fazy alfa testów gry. Oznaczałoby to, że rzeczywiście testy wewnętrzne zostały zakończone, a deweloperzy wykonują ostatnie szlify przed przekazaniem gry do rąk fanów.

Co ciekawe portal Gry-Online.pl ma u siebie ustawioną datę premiery przypadającą na grudzień 2020. Oczywiście może to być też zwykły zbieg okoliczności bądź placeholder, który często stosują sklepy internetowe dla nadchodzących produkcji.

Nam pozostaje w dalszym ciągu czekać na nowości związane z grą.

Tagi: , , ,