Włodarze studia Activision Blizzard ujawnili, że testy regionalne Diablo Immortal mogą wystartować już wkrótce.

Wczorajszego dnia odbyło się podsumowanie finansowe 3 kwartału 2020 roku Activision Blizzard, podczas którego deweloperzy ujawnili najważniejsze informacje o swoich produkcjach. Naszej uwadze nie umknęła notka dotycząca Diablo Immortal. Mianowicie, Blizzard planuje start testów regionalnych już wkrótce.

testy regionalne diablo immortal startują wkrótce

Słowo „soon” w nomenklaturze deweloperów może oznaczać długi okres, jednak w przypadku informacji inwestycyjnych jest raczej pewne, że pierwsi gracze dostaną Diablo Immortal w swoje ręce już w tym roku. Warto w tym miejscu podkreślić, że wewnętrzne testy gry przeprowadzone wśród pracowników firmy z innych działów okazały się sukcesem, a sami testerzy są zadowolenie z tego jak wygląda gra.

Minusem tej informacji jest fakt, że ani Stany Zjednoczone, ani Europa nie znajdą się w grupie pierwszy testerów gry. Testy regionalne przeprowadzane są z reguły w Azji lub Ameryce Północnej, a dopiero potem właściwe beta testy mogą ruszyć w krajach w EU i NA.

Komunikat ten oczywiście oddala również samą premierę gry, która nie odbędzie się w 2020 roku. Ta już na 100% zostanie udostępniona wszystkim graczom dopiero w 2021 roku.

Tagi: ,