2 sceny po napisach w Doctor Strange 2 In the Multiverse of Madness

Dzisiejszej nocy podczas premiery filmu ujawniono 2 sceny po napisach w Doctor Strange 2 In the Multiverse of Madness.

2 sceny po napisach w doctor strange 2 in the multiverse of madness

Dzisiejszej nocy czasu polskiego w Stanach Zjednoczonych swoją premierę miał drugi film o przygodach potężnego czarodzieja Stephena Strange. Co jednak ważne dla fanów to fakt, że pojawiły się 2 sceny po napisach w Doctor Strange 2 In the Multiverse of Madness. Informacja ta pojawiła się na koncie Twitterowym jednego z fanów, który był obecny na pokazie. Co prawda jego wpis już zniknął, ale w sieci nic nie ginie

Zanim jednak zdecydujecie się na przeczytanie informacji o scenach po napisach przestrzegam przed spoilerem fabularnym, który dotyczy 4 fazy Marvel Cinematic Universe.

SPOILER ALERT

Pierwsza scena po napisach w Doctor Strange 2

Pierwsza scena po napisach w Doctor Strange 2 In the Multiverse of Maddness zaczyna się od snu Stephena Strange zaraz po wydarzeniach z filmu. W trakcie snu przeżywa koszmar, w którym widzi kilka sekwencji snów. Stephen przemieszcza się po Nowym Jorku gdzie zatrzymuje go tajemniczą postać grana przez Charlize Teron. Twierdzi, że Doktor spowodował kolizję, którą muszą naprawić. Kobietą tą jest Clea, siostrzenica Dorrmammu, której imię poznajemy w napisach końcowych filmu. W scenie nie pada.

Druga scena po napisach w Doctor Strange 2

Druga scena po napisach pokazuje postać graną przez Bruce Campbella, który zostaję odczarowany po klątwie Doktora Strange. Scena nie wniosła absolutnie nic do multiwersum.

Doctor Strange 2 In the Multiverse of Madness pojawi się w polskich kinach w piątek, 6 maja.

Źródło: Własne