2 sezon WandaVision nie powstanie

Reżyser Moon Knight ujawnił, że 2 sezon WandaVision nie powstanie.

2 sezon WandaVision nie powstanie

WandaVision był jednym z pierwszy seriali osadzonych fabularnie w kinowym uniwersum Marvela (MCU). Fani zachwyceni konceptem serii wyczekiwali informacji na temat drugiego sezonu przygód Wandy, jednak wygląda na to, że się nie doczekają. Reżyser serialu Moon Knight, który niedługo będzie miał premierę na platformie Disney+ poinformował, że 2 sezon WandaVision nie powstanie.

Nie oznacza to jednoznacznie, że nie zobaczymy już Wandy Maximoff w ogóle. Bohaterka pojawi się w maju w filmie Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness. Jednak sam reżyser nie wie jakie są plany względem Wandy na przyszłość.

Jak to w szalonym świecie. Nawet przy sukcesie serialu jakim był WandaVision, nie planują 2 sezonu. Pojawia się w filmie [Wanda, przyp.red.], może pojawi się jeszcze później lub nie. Nie wiem. I to jest ekscytujące.

Mohamed Diab dla GamesRadar

Historia Wandy może nie zakończyć się po premierze drugiej części Doctor Strange. Według jednego z informatorów Hollywood Wanda Maximoff ma otrzymać jeszcze własny film, a w produkcji jest również serial o Aghata Harkness, głównej przeciwniczce bohaterki w serialu WandaVision.

Niemal miesiąc temu zaprezentowano nowy zwiastun Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness gdzie zobaczymy kilka wersji Wandy, m.in. jako Scarlett Witch jak i potencjalnie Zombie Wandę, którą po raz pierwszy na ekranie zobaczyliśmy w serialu „What If…?”.