Black Knight pojawi się w nowym filmie Blade

Szef działu VFX w Marvel Studios poinformował, że Black Knight grany przez Kita Haringtona pojawi się w filmie Blade.

Black Knight pojawi się w filmach Blade

Już jakiś czas temu fani kinowego uniwersum Marvela dowiedzieli się o wprowadzeniu do serii Blade’a, Łowcę Wampirów, którego ma zagrać Mahershala Ali. Z kolei druga scena po napisach w filmie Eternals pozwoliła usłyszeć nam głos bohatera, który w jakimś stopniu będzie powiązany z Black Knightem. Kierownik efektów VFX w Marvel Studios poinformował, że Black Knight będzie obecny w filmach z serii Blade.

ComicBook.com miało okazję porozmawiać z szefem działu efektów VFX w Marvel Studios, Stephane Ceretti o efektach jego pracy w filmie Eternals. W trakcie wątku o efektach magnetycznych Hebanowego Ostrza (Ebony Blade) wyjaśnił, że mityczny miecz będzie miał większe znaczenie w filmie Blade, aniżeli widzieliśmy to w Eternals.

Zabawne jest to, że mój zastępca z planu filmowego, Marten Larsson, będzie kierownikiem w Blade w niedługim czasie (…) Powiedziałem mu, Przekazuję Ci to jako podarunek, używaj tego mądrze i zrób z tego coś dobrego. Ale jestem pewien, że w rzeczywistości osiągnie znacznie więcej.

W drugiej scenie po napisach w filmie Eternals Blade przemawia zza widoku ekranu do Dane’a Whitemana gdy widzimy pierwszy rzut na Ebony blade. Miecz wzywa bohatera po tym jak otworzył skrzynię podczas gdy Blade mówi „Czy na pewno jesteś na to gotowy, Panie Whitman?