Czy jest scena po napisach w Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore’a?

Od 7 kwietnia w polskich kinach można oglądać nowy film w świecie Harrego Pottera. Wyjaśniamy czy jest scena po napisach w Fantastyczne Zwierzęta 3.

scena po napisach fantastyczne zwierzęta 3 tajemnice dumbledore'a

Od ubiegłego czwartku, tj. 7 kwietnia polscy fani Harrego Pottera mogą oglądać kolejny film w tym magicznym świecie, Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore’a. Warner Bros przy współpracy z J.K.Rowling kontynuują wątek jednego z najpotężniejszych czarodziejów w historii, który postanowił zejść na złą stronę, Gellerta Grindewalda. Ale czy warto czekać do końca w kinie? Czy jest scena po napisach w Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore’a? Odpowiadamy na to pytanie.

Niestety dla wielu fanów nowoczesnej kinematografii mamy złą wiadomość. Zastosowany po raz pierwszy motyw scen po napisach w filmach Marvela, który zaczęto stosować w innych produkcjach nie został zaimplementowany w Fantastycznych Zwierzętach. Najnowsza produkcja studia Warner Bros pozbawiona jest sceny po napisach pozostawiając wielu widzów z niedosytem tego, czego można oczekiwać po kolejnym filmie. W końcu Fantastyczne zwierzęta mają doczekać się aż 5 kinowych filmów opowiadających historię niechlubnego Grindewalda.

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (org. angielski tytuł) to 3 odsłona popularnej serii o Scamanderze, twórcy książki Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć, która od wielu dekad naucza młode pokolenia czarodziejów o magicznych stworzeniach zamieszkujących Ziemię, a którą to niejednokrotnie można było zauważyć w filmach z serii Harry Potter.