Doctor Strange w czterech wariantach w Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness

Premiera zwiastunu i spotu tv Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness dostarczyła nam informacji o aż czterech wariantach Doctora Strange!

cztery warianty doctor strange 2 in the multiverse of madness

Nocna premiera zwiastuna i spotu telewizyjnego Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness zdradziła nam, że w filmie poznamy nie tylko wariant Earth 616 (świat, który znamy z filmów Avengers) czy Supreme Strange (poznanym w serialu animowanym „What if…?”), ale również Defender Strange czy Zombied Strange. Wszystkich bohaterów udało się zobaczyć na oficjalnym zwiastunie jak i spocie telewizyjnym.

Defender Strange to inna nazwa Doctora Strange, który swój tytuł opiera na historycznych wydarzeniach, w których w swoim uniwersum ratuje świat przed innymi nadprzyrodzonymi zagrożeniami, ale był również znany z uczestnictwa w grupie Defenders, do której należał chociażby Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage czy Iron Fist, których seriale jeszcze przez krótki czas będą dostępne na platformie Netflix.

Zombied Strange to z kolei wariant doktora, który został zarażony morderczym wirusem zombie. Niemal cała grupa bohaterów została skażona, a dzięki możliwości kontrolowania swoich mocy doprowadzili do upadku ludzkości w swoim uniwersum.

Pełny zwiastun do Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness możecie obejrzeć poniżej.

Premiera filmu została zaplanowana na 6 maja 2022 roku.