Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore’a już 7 kwietnia w kinach

Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore'a, kolejna część filmu w świecie czarodziejów pojawi się w polskich kinach już 7 kwietnia.

Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore'a 7 kwietnia w kinach

Świat Harrego Pottera niedługo powiększy się o kolejny tytuł. Już 7 kwietnia w polskich kinach premierę ma bowiem film Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore’a, które ponownie przeniosą nas w przeszłość, do czasów Newta Scamandera, który wspólnie z Albusem Dumbledorem będzie musiał stoczyć batalię z Gellertem Grindewaldem, dawnym przyjacielem ówczesnego nauczyciela Hogwartu.

Kilka tygodni temu Warner Bros Studio zaprezentowało nowy zwiastun trzeciej części Fantastycznych Zwierząt jak i nowe plakaty promujące film. Film ten jest trzecim z pięciu planowanych, w kórych poznajemy historię Grindewalda, jednego z najpotężniejszych czarodziejów w historii.

Gdzie obejrzeć Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore’a?

Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore’a pojawi się w polskich sieciach kin już w najbliższy czwartek, 7 kwietnia. Produkcja będzie dostępna zarówno z dubbingiem jak i w wersji z napisami w większości sieci kinowych takich jak Multikino, Cinema-City czy Helios. W obsadzie znajdują się Jude Law (Albus Dumbledore), Eddie Redmayne (Newt Scamander), Mads Mikklesen (Gellert Grindewald), Ezra Miller (Credence Barebone).