Fantastyczne zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore’a – nowe plakaty promujące film

W sieci pojawiły się plakaty promujące Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore'a.

nowe plakaty filmu fantastyczne zwierzęta 3 tajemnice dumbledore'a

Już 7 kwietnia do kin zawitają Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore’a. W oczekiwaniu na nowy zwiastun produkcji, włodarze studia Warner Bros. zaprezentowali nową kolekcję plakatów trzeciej odsłony przygód Newta Scamandera, w której poznamy przeszłość Albusa Dumbledore’a. Kolekcja prezentuje aż 18 plakatów z bohaterami filmu wraz z nowym wizerunkiem Grindewalda, który teraz grany będzie przez Madsa Mikkelsena. Zmienił on tym samym Johnego Deppa, który został usunięty przez Disney w związku z zarzutami o przemoc domową.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a są najnowszą produkcją w świecie czarodziejów stworzonego przez J.K. Rowling opowiadającego na początku o przygodach młodego Harrego Pottera. W filmie Fantastyczne Zwierzęta poznajemy młodego Albusa Dumbledore’a i jego starania by powstrzymać potężnego Gellerta Grindewalda, którego głównym celem jest zdobycie władzy nad czarodziejami. Aby jednak osiągnąć swój cel Albus przy pomocy Newta Scamandera tworzy drużynę czarodziejów, którzy pomogą mu powstrzymać plany Grindewalda.

W filmie widzowie ponownie będą mieli okazję do poznania nowych fantastycznych zwierząt oraz motywacji poszczególnych bohaterów. W obsadzie w głównych rolach są Jude Law (Albus Dumbledore), Mads Mikklesen (Gellert Grindewald), Eddie Redmayne (Newt Scamander), Ezra Miller (Credence Barebone / Aurelius Dumbledore). Premiera filmu planowana jest na 7 kwietnia 2022 roku.