Finałowy zwiastun Morbius w sieci!

Dzisiejszego dnia w sieci zadebiutował finałowy zwiastun filmu Morbius!

finalny zwiastun filmu morbius

Po zeszłotygodniowej zapowiedzi zwiastuna, dzisiejszego dnia otrzymujemy finałowy zwiastun filmu Morbius, który swoją premierę będzie miał 1 kwietnia 2022 roku. Nowy zwiastun zmienia konwencję prezentowaną na poprzednich trailerach i tym razem skupia się na osobowości Michaela Morbiusa granego przez Jareda Leto, jaką musi przyjąć główny bohater po nabyciu wampirycznych umiejętności próbujący uleczyć się z nieuleczalnej choroby.

Film stanowi spinn-off serii o Spider-Manie, a premiera filmu była wielokrotnie przekładana ze względu na pandemię jak i dostosowanie produkcji do stworzonego przez Marvela kinowego Multiwersum.

Finalny zwiastun Morbius

Co jednak ciekawsze, premiera filmu otwiera drogę do crossoverów, których do tej pory się nie spodziewaliśmy. Jared Leto w wywiadzie dla IGN potwierdził podczas grudniowego konwentu, że multiverse pozwoli na pojawienie się innych złoczyńców znanych z serii Spider-Man. W filmie zaś zobaczymy Micheala Keatona w roli Adriana Toomesa, znanego jako Volture z filmu Spider-Man: Homecoming.

Premiera planowana jest na 1 kwietnia i zdaje się, że nic już nie spowoduje zmiany tej daty.

Źródło: Youtube