Godzilla vs Kong 2 – trwają prace nad sequelem

Rozpoczęły się prace nad Godzilla vs Kong 2, sequelem dobrze przyjętego filmu o starciu tytanów.

Rozpoczęto prace nad filmem godzilla vs kong 2

Studio Legendary nie rezygnuje z uniwersum potworów. Po dobrze przyjętych dwóch filmach Godzilla, filmie Kong: The Skull Island i Godzilla vs Kong przyszedł czas na sequel tego ostatniego. Pierwsze informacje o kontynuacji pojawiły się już w zeszłym roku w formie plotek, ale dopiero teraz potwierdzono, że Godzilla vs Kong 2 rzeczywiście powstaje.

Jak podaje wytwórnia, aktorzy mają pojawić się na planie filmu jeszcze w tym roku. Oznacza to, ze scenariusz jest już najpewniej gotowy. I podobnie jak w przypadku poprzednich filmów akcja drugiej części filmu o dwóch samcach alfa będzie kręcona w Australii w mieście Gold Coast i okolicach w stanie Queensland.

Godzilla vs Kong 2 – szczegóły fabuły

Szczegóły produkcji w dalszym ciągu pozostają tajemnicą. Z przecieków wiemy jednak, że film ma nosić tytuł Son of Kong, co może jednoznacznie wskazywać na pojawienie się drugiego gigantycznego goryla. Czy jednak potwory będą walczyły między sobą czy wspólnie przeciwko nowemu zagrożeniu? Tego nie wiadomo. W filmie nie pojawią się już King Ghidorah, MechaGodzilla, M.U.T.O czy Rodan.

Premiera Godzilla vs Kong 2 nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: ComicSoon