Kim jest złoczyńca w Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness? Sam Raimi odpowiada

Sam Raimi odpowiada kim jest złoczyńca w Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness.

Sam Raimi o tym, kim jest złoczyńca w Doctor Strange 2 In the Multiverse of Mandess

Kto jest głównym złoczyńcą w Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness? Na to pytanie starają się odpowiedzieć fani od zapowiedzi filmu. Jednakże po premierze już kilku zwiastunów i spotów reklamowych w dalszym ciągu nie jest jasne, kto będzie grał główną rolę antagonisty. Fani próbując dokopać się do tej informacji wybierali Mefisto, Nightmare, Mordo czy Shuma-Gorath, jednakże prawda okazuje się zgoła inna.

W wywiadzie dla Fandango, Sam Raimi, reżyser drugiego filmu o doktorze Strange został zapytany dokładnie o to, czy jako antagonistę zobaczymy nową postać, czy może będzie to któraś wersja samego doktora, Wandy czy Mordo.

Cóż, w całym multiwersum występują różne wersje naszych postaci. Więc, gdybym miał powiedzieć Strange… Tak naprawdę nie powinienem odpowiadać na to pytanie, ale mógłbym powiedzieć, że to alternatywny Strange. To samo bym powiedział o Wandzie i Mordo. Ale powiedziałbym, że w różnych momentach, wszyscy wymienieni0”.

Sam Raimi

Dzięki takiej odpowiedzi fani nie są nawet blisko zdecydowania, która z postaci okaże się wrogiem publicznym numer jeden w Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness. W końcu zarówno Shuma-Gorath, alternatywny Zombie Strange czy Wanda, a nawet sam Mordo mogą okazać się głównym zagrożeniem. A być może to samo Illuminati, które co prawda w komiksach zawsze trzymało stronę dobra okaże się przesączone złem.

Premiera Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness już 5 maja.