Nie będzie 2 sezonu serialu Hawkeye

Mamy złą wiadomość. Drugi sezon serialu Hawkeye najpewniej nie powstanie...

Nie będzie 2 sezonu Hawkay

Fani serii Hawkeye studia Marvel Studios mogą spodziewać się bardzo rozczarowujących wiadomości. Według Variety, Disney zaczyna wprowadzać niektóre ze swoich seriali do rywalizacji o nagrodę Emmy, a po zmianie kursu z Lokim wydaje się, że Hawkeye trafi do kategorii Limited Series. Fani mogą być mocno zawiedzeni tą decyzją bo prawdopodobnie serial o przygodach Clinta Bartona nie wróci na drugi sezon.

Pierwszy sezon Hawkeye był wielkim hitem zarówno w ocenie fanów, jak i krytyków. Serial zaprezentował wiele ważnych wątków fabularnych, takich jak przedstawienie nam Kate Bishop, przywrócenie Yeleny Belovej (w tej roli Florence Pugh) i ponowne wprowadzenie do Kingpin (granego przez Vincenta D’Onofrio).

Hawkeye opowiada historię post-blipową, w której Clint odzyskał swoją żonę i dzieci i planuje spędzić z nimi długo wyczekiwane święta Bożego Narodzenia. Wszystko psuje się za sprawą Kate Bishop, która wpadła na trop spisku, w którym pomóc jej może jedynie utalentowany Avenger, dzięki któremu sama zaczęła strzelać.

Źródło: Comicbook