Mamy złą wiadomość. Drugi sezon serialu Hawkeye najpewniej nie powstanie…

Fani serii Hawkeye studia Marvel Studios mogą spodziewać się bardzo rozczarowujących wiadomości. Według Variety, Disney zaczyna wprowadzać niektóre ze swoich seriali do rywalizacji o nagrodę Emmy, a po zmianie kursu z Lokim wydaje się, że Hawkeye trafi do kategorii Limited Series. Fani mogą być mocno zawiedzeni tą decyzją bo prawdopodobnie serial o przygodach Clinta Bartona nie wróci na drugi sezon.

Pierwszy sezon Hawkeye był wielkim hitem zarówno w ocenie fanów, jak i krytyków. Serial zaprezentował wiele ważnych wątków fabularnych, takich jak przedstawienie nam Kate Bishop, przywrócenie Yeleny Belovej (w tej roli Florence Pugh) i ponowne wprowadzenie do Kingpin (granego przez Vincenta D’Onofrio).

Hawkeye opowiada historię post-blipową, w której Clint odzyskał swoją żonę i dzieci i planuje spędzić z nimi długo wyczekiwane święta Bożego Narodzenia. Wszystko psuje się za sprawą Kate Bishop, która wpadła na trop spisku, w którym pomóc jej może jedynie utalentowany Avenger, dzięki któremu sama zaczęła strzelać.

Źródło: Comicbook

Tagi: , , , , , ,