Pablo Schreiber, gwiazda serialu Halo potwierdził rozmowy z Marvel w sprawie Wolverine

Pablo Schreiber, aktor wcielający się w Master Cheifa w serialu Halo, potwierdził, że jest po rozmowach z Marvelem w sprawie Wolverine.

Pablo Schreiber rozmawiał ws. roli Wolverine z Marvel

Serial Halo w zeszłym tygodniu miał swoją premierę na platformie Paramount+. Fani uniwersum otrzymali zarys tego, co czeka na nich w kolejnych odcinkach. A te zapowiadają się bardzo ciekawie. Główną rolę Master Chiefa gra Pablo Schreiber, który jak się okazało jest po rozmowach z Marvel w sprawie kolejnej ikonicznej roli, Wolverine. Jeśli otrzymałby tą rolę, musiałby przekonać miliony osób na całym świecie, że zastąpienie Hugh Jackmana przyniesie więcej dobrego niż złego.

Schreiber poinformował o rozmowach do filmu Wolverine podczas wywiadu w podcascie Bingeworthy. Z wywiadu możemy się dowiedzieć, że jest otwarty na dołączenie do Kinowego Uniwersum Marvela przy okazji nowej historii o ikonicznych X-menach. Potwierdził również, że to nie była jego pierwsza rozmowa z Marvelem. W ciągu ostatnich lat jego aktorskiej kariery wielokrotnie spotykał się z przedstawicielami studia. Ale dopiero przy rozmowie o Wolverine między obiema stronami coś „zaiskrzyło”.

Aktor tak wypowiedział się na ten temat:

To byłoby fantastyczne, to byłby zdecydowanie casting marzeń. Właściwie to jest on [Wolverine, przyp. red.] moim ulubionym bohaterem, od dziecka zawsze najbardziej lubiłem ten komiks. Długo razem flirtowaliśmy, więc wiesz, jasne, to byłoby spełnieniem marzeń.

Pablo Schreiber

Później dodał:

Tak. Wiesz, wiedziałem, że sporo się dzieje. Miałem sporo rozmów z Marvel na różnym etapie mojej kariery. Nigdy nie było nam dane znaleźć złotego środka i odpowiedniego czasu, ale jestem stale otwarty na to. Ale tak, propozycja jest cały czas aktualna gdy nadejdzie czas, ale nie wiem kiedy, ale będę wiedział kiedy to zobaczę.

Schreiber aktualnie przez dłuższy czas będzie pełnił rolę Master Chiefa w serialu Halo od Paramount+. Studio jeszcze przed premierą pierwszego odcinka zapowiedziało, że Halo doczeka się 2 sezonu. W przypadku Wolverine pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie.

Źródło: Screengeek