Polska premiera filmu Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore’a już dziś!

Już dziś oficjalną premierę w polskich kinach ma film Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore'a.

Polska premiera Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore'a

Dzisiejszego dnia w polskich kinach debiutuje kolejna już, trzecia odsłona filmu Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć. Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore’a są bezpośrednią kontynuacją filmu Fantastyczne Zwierzęta 2: Zbrodnie Grindewalda, w którym to Albus Dumbledore tworzy drużynę mającą powstrzymać potężnego czarodzieja przed wojną z mugolami i wprowadzeniem całkowitego chaosu w magicznym świecie Harrego Pottera. Film zbiera jednak średnie oceny.

Warner Bros od ponad miesiąca prowadzi akcje marketingowe Tajemnic Dumbledore’a. Niedawno opublikowano nowy zwiastun filmu, jak i zaprezentowano pokaźną galerię z plakatami z produkcji.

Słabe oceny Tajeminic Dumbledore’a

Niestety nowa produkcja nie zbiera zbyt dobrych ocen mimo udziału Jude Law’a jako Albus Dumbledore. W sieci pojawiły się pierwsze recenzje, które oceniane są raptem na 4 lub 5 oczek w 10-stopniowej skali.

Nisko film oceniły portale Filmweb.pl (5/10), FDB.pl (4/10), IGN.com (5/10). Z kolei globalne oceny filmu na ten moment prezentują się przyzwoicie. Użytkownicy portalu IMDB oceniają na moment pisania artykułu film na 6.8/10.