Premiera Morbius 1 kwietnia 2022 roku

Sony poinformowało, że premiera Morbius odbędzie się 1 kwietnia 2022 roku!

premiera morbius 1 kwietnia

Morbius po wielu przełożonych datach premiery ostatecznie pojawi się w kinach 1 kwietnia 2022 roku. Informacja ta pojawiła się na materiale promocyjnym zapowiadającym kolejny oficjalny zwiastun produkcji, który ma mieć premierę w najbliższy poniedziałek. Film był dotychczas wielokrotnie przekładany, najpewniej z powodu zmian w scenariuszu, który miał być w pewnym stopniu powiązany z zeszłoroczną premierą Spider-Man: No Way Home oraz otworzeniem multiwersum Marvela, które łączy wszystkie dotychczasowe produkcje różnych studiów w jedną pełną całość.

W roli Morbiusa zobaczymy Jareda Leto, byłego wokalistę 30 Seconds to Mars i aktora, który wcielał się również w Jokera w kinowych adaptacjach komiksów DC. poniżej prezentujemy oficjalny materiał zza kulis, w którym Jared Leto opowiada o swojej postaci.

Morbius opowiada historię nieuleczalnie chorego biochemika Michaela Morbiusa, który ryzykując swoim życiem próbuje znaleźć lek na swoją chorobę. Niestety nie wszystko idzie po jego myśli i zyskuje nadprzyrodzone moce, za którymi stoi również żądza krwi.

Ostateczny zwiastun produkcji pojawi się już w najbliższy poniedziałek.