Sequel Jestem Legendą z Willem Smithem i Michaelem B. Jordanem zapowiedziane!

Warner Bros. zapowiedział właśnie sequel Jestem Legendą, postapokaliptycznego filmu, w którym zobaczymy ponownie Willa Smitha, a po raz pierwszy Michaela B. Jordana.

jestem legendą 2 zapowiedziane z willem smithem ponownie w roli

Warner Bros. nie zwalnia tempa. Po prezentacji ostatniego zwiastuna do filmu Fantastyczne Zwierzęta 3: Tajemnice Dumbledore’a oraz informacji o wycofaniu swoich premier z Rosji w związku z inwazją wojenną w Ukrainie, dziś informuje o sequelu Jestem Legendą, filmu postapokaliptycznego, w którym Will Smith zagra główną rolę. W projekcie zobaczymy również Michaela B. Jordana, który wspólnie ze Smithem jest producentem projektu.

Informacja o Jestem Legendą 2 pojawiła się na oficjalnym profilu Willa Smitha.

Jednak poza powyższym nie wiadomo nic o produkcji. Wiemy jedynie, że jest to sequel, jednak jak umiejscowią w tej historii Willa Smitha, który w pierwszej części filmu poświęcił swoje życie by ratować ludzkość. Z drugiej strony film doczekał się alternatywnego zakończenia, w którym główny bohater przeżył starcie z zarażonymi i być może ten wątek zostanie poprowadzony. W produkcji zobaczymy również Akiva Goldsmana, który również będzie odpowiadał za produkcję całości.

Jestem Legendą jest filmem na podstawie książki o tym samym tytule z 1954 roku autorstwa Richarda Mathesona, a pierwszy film pojawił się w kinach w 2007 roku.