Shawn Levy chce Wolverine Hugh Jackamana w Deadpool 3!

Nowy reżyser Deadpool 3, Shawn Levy chce wprowadzić w filmie Wolverine Hugh Jackmana!

Wolverine Hugh Jackmana w Deadpool 3

Deadpool 3 powoli kompletuje obsadę i zespół produkcyjny. Po informacji, że bohater pojawi się w kinowym multiwersum Marvela pojawiły się plotki o powrocie Wolverine Hugh Jackmana. Portal ComicBook.com miał okazję porozmawiać z Shawnem Levy, nowym reżyserem Deadpool 3, który miał okazję już współpracować z Ryanem Reynoldsem przy okazji Free Guy i nowego hitu Netflixa – Project Adam. Jak twierdzi reżyser, planuje on wprowadzić postać Wolverine Hugh Jackmana w Deadpool 3.

W trakcie wywiadu Levy nie próbował ukryć swojego podekscytowania współpracą z Ryanem Reynoldsem i Hugh Jackmanem. Levy zauważył, że Jackman jest odpowiedzialny za poznanie go z gwiazdą Deadpoola. Kiedy wspomniano o krótkiej roli Jackmana we Free Guy, Levy został zapytany, kiedy ponownie zobaczymy obu gwiazdorów w jednym ze swoich filmów.

Nie powiem, gdzie ani jak, ale zdecydowanie potwierdzę mój zamiar i determinację, by być szczęśliwym suk*******, który umieści tych dwóch wspaniałych bogów w jednym filmie”. To się stanie, i to będę ja.

„To byłoby niesamowite”, powiedział Reynolds dla ComicBook.com w wywiadzie, pokazując swoje poparcie dla pomysłu dotyczącego Deadpool 3 wprowadzającego Jackmana do obsady. „Powiedziałem aby napisać do Kevina Feige, który odpowiada za Marvel Cinematic Universe na jakimśtam Buena Vista Way. Nie wiem, gdzie to jest, ale tak, byłoby miło. To byłoby jak sen. To byłoby spełnienie marzeń”. Według wypowiedzi szefa Marvel Studios Kevina Feige z sierpniu 2021 roku, Deadpool 3 jest aktywnie rozwijany.

Oficjalnie Hugh Jackman zakończył swoją przygodę z rolą Wolverine w filmie Logan. Aktor twierdzi, że nie otrzymał żadnej propozycji współpracy, ani też nie założy kostiumu Wolverine w najbliższej przyszłości.