Spider-Man: No Way Home przekroczył 1mld dolarów w międzynarodowym Box Office

Spider-Man: No Way Home z kolejnym osiągnięciem. Produkcja zarobiła ponad 1 miliardów dolarów w międzynarodowym Box Office.

spider man no way home zarobił 1mld dolarów w międzynarodowym box office

Minął ponad miesiąc od kinowej premiery Spider-Man: No Way Home. Jednak najnowsza produkcja Marvela nie zwalnia tempa w Box Office. Nowy film o pajączku jest już 6 najlepiej zarabiającym filmem w historii i najlepiej zarabiającym filmem Sony w historii. Jak donosi portal Deadline, ostatni film o Peterze Parkerze przekroczył miliard dolarów w międzynarodowym Box Office.

Spider-Man: No Way Home zarobił na świecie (poza Stanami Zjednoczonymi) w sumie 1,003 miliarda dolarów, co daje globalną sumę 1,74 miliarda dolarów włączając w to USA. Film jest oficjalnie jednym z zaledwie dziesięciu filmów, które osiągnęły miliard dolarów w międzynarodowym Box Office. Ogólnie rzecz biorąc, Spider-Man: No Way Home to najbardziej dochodowy film o superbohaterach wszechczasów na 19 terytoriach: Argentynie, Belgii, Chorwacji, Egipcie, Iraku, Izraelu, Jordanii, Kuwejcie, Libanie, Litwie, Meksyku, Mongolii, Omanie, Arabii Saudyjskiej, Serbii, Syrii, Turcji, Ukrainie i Wielkiej Brytanii.

Akcja filmu Spider-Man: No Way Home odbywa się w zaraz po zakończeniu drugiego filmu z serii kiedy to tożsamość pająka zostaje ujawniona. Peter Parker musi zrobić wszystko by odwrócić uwagę od siebie i stara się aby wszyscy zapomnieli o jego istnieniu, ale jak zawsze coś idzie nie tak.

W filmie zobaczymy zarówno bohaterów jak i antagonistów poprzednich filmów z serii.