The Batman 2 powstanie – Warner Bros. potwierdza prace nad sequelem

Warner Bros. potwierdził prace nad filmem The Batman 2, seqelem i restartem serii o człowieku nietoperzu.

Warner Bros potwierdził, że powstaje The Batman 2

Podczas trwającego konwentu CinemaCon 2022 Warner Bros potwierdził prace nad The Batman 2, drugą odsłoną zrestartowanej serii opowiadającej historię Bruce Wayne’a w której ponownie zobaczymy Roberta Pattisona. Decyzja nie jest zaskoczeniem. Film zarobił do tej pory na całym świecie ponad 750 milionów dolarów i jest największym tegorocznym hitem kinowym.

Toby Emmerich, który prowadził prezentację Warner Bros. i DC potwierdził, że Matt Reeves ponownie zasiądzie na krześle reżysera filmu.

Jednym z filmów, który bezsprzecznie trafił w tym roku w to wyjątkowe miejsce, był Batman Matta Reeves’a.

Matt wziął jednego z naszych najbardziej kultowych i ukochanych superbohaterów i przedstawił świeżą wizję, która wyraźnie odbiła się echem wśród publiczności i dzięki waszemu niesamowitemu wsparciu, pobiła rekordy kasowe na całym świecie, co jest jednym z powodów, dla których jestem podekscytowany informacją, że Matt , Rob Pattinson i cały zespół zabiorą publiczność z powrotem do Gotham dzięki The Batman 2.

O czym będzie The Batman 2?

Zakończenie filmu w The Batman ukazało rozmowę Riddlera z Jokerem, które może sygnalizować, że w jakiś sposób zbiegnie w Arkham Asylum. Dodatkowo jak donoszę inne portale zakończenie rzuca pewien cień na udział kolejnych dwóch przeciwników Batmana, szalonego Hush’a i nemesis Batmana, Bane’a.

Pozostaje jednak jeszcze temat dwóch seriali spin-off w świecie The Batman, nad którymi trwają prace. Jeden z nich ma skupić się na Azylum Arhkam, w którym przetrzymywani są najgroźniejsi bandyci jak wymienieni wyżej oraz serial o Pingwinie.