The Batman na HBO Max od 19 kwietnia!

HBO ujawniło, że nowy kinowy hit The Batman pojawi się na HBO Max już 19 kwietnia.

premiera the batman na hbo max

The Batman znajduje się cały czas w w topce światowego Box Office. Produkcja Matta Reevesa w tym tygodniu przekroczy ponad pół miliarda dolarów przychodu, a niedługo trafi również na platformę streamingową HBO Max. Platforma ujawniła bowiem przez przypadek dokładną datę premiery The Batman na HBO Max, dzięki czemu wiemy, że film o pierwszych latach działalności Bruce Wayne jako nocnego mściciela zobaczymy na ekranach telewizorów już 19 kwietnia.

Informacje te zostały wcześniej potwierdzone przez prezesa WarnerMedia, który obiecywał, że wszystkie kinowe produkcje studia będą trafiały na VOD maksymalnie po 45 dniach od kinowej premiery.

Usługa HBO Max została dopiero co uruchomiona w marcu na polskim rynku. Platforma próbuje zachęcić nowych klientów abonamentem wynoszącym 19,99 złotych miesięcznie co jest atrakcyjną ofertą, którą zawsze można anulować jeśli nie będzie żadnych nowości w danym miesiącu.

Wiemy również, że w planach jest już drugi film pełnometrażowy o przygodach Batmana jak również dwa seriale telewizyjne, opowiadające o Pingwinie i Azylum Arkham.