The Batman od dziś na platformie HBO Max Polska!

Polscy widzowie mogą od dziś obejrzeć na HBO Max The Batman, najnowszy film o człowieku nietoperzu.

the batman od dziś na hbo max

Warner Bros. zdaje się dotrzymuje słowa. Po informacji sprzed kilku miesięcy o premierze kinowych hitów na platformie po 45 dniach mamy pierwsze potwierdzenie. The Batman, najnowszy kinowy hit studia DC, w którym w roli człowieka nietoperza zobaczyliśmy Roberta Pattisona trafił do polskiej biblioteki HBO Max.

The Batman w reżyserii Matta Reevesa zadebiutował w kinach na początku marca i od samego startu zbiera pozytywne oceny. Jednak o sukcesie kinowym zadecydowały oczywiście pieniądze. The Batman od premiery zarobił na całym świecie ponad 737 milionów dolarów. I zapewne na tym zakończy swój podbój skoro subskrybenci usługi HBO Max mogą obejrzeć ten film w domowym zaciszu taniej niż w cenie biletu do kina. Polska cena HBO Max wynosi bowiem zaledwie 29,99 złotych miesięcznie.

W obsadzie The Batman możemy zobaczyć wiele znanych osobistości. Wśród nich są Robert Pattison w roli Bruce Wayne’a, Zoë Kravitz jako Kobieta-Kot, Jeffrey Wright jako James Gordon, Collin Farrel jako Pingwin, Paul Dano jako Człowiek Zagadka, Andy Serkis jako Alfred czy Barry Koeghan jako Joker.

The Batman doczeka się sequela oraz przynajmniej dwóch spin-offów.

Źródło: HBO Max