The Batman: pokazano 5 minutową scenę rozmowy z Jokerem!

Włodarze studia Warner Bros. ujawnili 5 minutową scenę rozmowy z Jokerem, którą usunięto z filmu The Batman.

Joker usunięta scena The Batman

The Batman jest zdecydowanym liderem tegorocznego Box Office. Film jest w polskich kinach od początku marca i wiedzie prym w wielu krajach zbierając bardzo dobre recenzje. Warner Bros. postanowiło udostępnić fanom usuniętą 5 minutową scenę rozmowy Batmana z Jokerem, którą odbył w trakcie poszukiwań Riddlera.

Tegoroczny The Batman pokazał tylko niewielką rolę Jokera w samej końcówce filmu, gdy siedział w Azylum Arkham rozmawiając z uwięzionym już Riddlerem. Jednak ujawniona scena prezentuje go w znacznie większej krasie. Joker to psychopata, który uwielbia ból tak bardzo, że jego własne ciało jest mocno zniszczone przypaleniami, cięciami czy wszelkiego rodzaju ranami innego pochodzenia.

5 minutowe nagranie przedstawia rozmowę Batmana z Jokerem, w której Bruce Wayne stara się odnaleźć Riddlera. Aby tego dokonać udaje się do Azylum Arkham mając nadzieję, że Joker w jakikolwiek sposób pomoże mu rozwiązać zagadkę nowego przeciwnika.

W roli Jokera wcielił się Barry Keoghan.

Świat The Batman zostanie wkrótce powiększony o dwa dodatkowe spin-offy, a w produkcji jest również już drugi film z udziałem mrocznego rycerza.