Twórca Deadpoola teasuje cameo Wolverine w Doctor Strange 2?

Twórca komiksów o Deadpoola zateasował najpewniej cameo Wolverine w Doctor Strange 2?

wolverine cameo w doctor strange 2

Przed nami premiera Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness, w którym potencjalnie możemy zobaczyć całą masę bohaterów z innych linii czasowych jak np. Charles Xavier czy Deadpool. Udział tego pierwszego został oficjalnie potwierdzony, zaś w przypadku drugiego Ryan Reynolds w przekomiczny sposób próbował udowodnić, że nie. Tymczasem jak twierdzi komiksowy twórca Deadpoola, w Wieloświecie Szaleństwa ma pojawić się Wolverine!

Hugh Jackman kilka lat temu pożegnał się z rolą Logana w filmie o tym samym tytule. Nie wiadomo czy aktor powróci kiedykolwiek do tej kultowej roli, jednak zdaje się, że Marvel będzie chciał wprowadzić tu zupełnie nowego aktora. Aktor grający główną rolę w serialu Halo, Pablo Schreiber już potwierdził rozmowy z Marvelem ws. roli Wolverine, jednak nie informował o podpisaniu kontraktu. Wiemy też, że reżyser Deadpool 3 chce cameo z udziałem Hugh Jackmana w trzeciej odsłonie serii. A jak wszyscy wiemy, kolejny film o Wade Wilsonie będzie już należał do Kinowego Uniwersum Marvela.

Współtwórca postaci Deadpoola, Rob Liefeld za pośrednictwem swojego Twittera zaadresował odpowiedź na pytanie redaktora portalu Comicbook ws. Logana. Viscardi napisał na Twitterze następujące zdanie:

Pewnego dnia zobaczymy Wolverine w stroju odpowiadającym jego klasycznemu wizerunkowi z komiksów.

Sam Liefeld przekazując dalej Twittera redaktora dodał:

Czy pewnego dnia 5 maja?

Odpowiedź jest o tyle intrygująca, że będzie to dzień przed oficjalną kinową premierą Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness.

Jednak mimo, że jest twórcą Deadpoola, nie miał zbyt dużego wpływu na to jak został zaprezentowany wizerunek bohatera w kinie. Mogą więc to być jedynie jego marzenia, czy może jednak coś wie?

Źródło: thedirect.com