Zwiastun serialu Ms. Marvel został właśnie opublikowany!

Studio Marvel opublikowało właśnie zwiastun serialu Ms. Marvel.

marvel prezentuje zwiastun ms. marvel, nowego serialu na Disney+

Ms. Marvel to kolejna produkcja studia Marvel, która wkrótce pojawi się na platformie Disney+ jako serial telewizyjny adaptujący swój komiksowy pierwowzór. Dzisiejszego dnia Marvel Studios zaprezentowało wyczekiwany zwiastun serialu, prezentującego origin tytułowej bohaterki Kamali Khan, w której rolę wcieli się Iman Vellani. Ponadto potwierdziły się plotki, wedle których serial miał mieć premierę w czerwcu. Dokładną datą premiery jest 8 czerwiec.

Ms. Marvel opowiada historię nastoletniej amerykanki pakistańskiego pochodzenia mieszkającej w Jersey City. Jest aspirującą artystką, zapalonym graczem i żarłocznym skryba fan-fiction jak i wielką fanką Avengers – w szczególności Kapitan Marvela. Kamala zawsze starała się znaleźć swoje miejsce w świecie — to znaczy, dopóki nie uzyskała supermocy, takich jak bohaterowie, na których zawsze podziwiała.

Ms. Marvel trailer

Ms. Marvel to sześcioodcinkowa seria przedstawiająca Kamalę Khan i przygotowująca ją historię do dołączenia do The Marvels, w nadchodzącej kontynuacji Captain Marvel. Tam połączy siły z Carol Danvers, aka Captain Marvel (Brie Larson) i Moniką Rambeau (Teyonah Parris).

Premiera serialu odbędzie się 8 czerwca.