Aim assist powinien zniknąć z Fortnite? Sprzeczka streamerów z Faze Clan

Aim assist na konsolach istnieje od wielu lat. Gdy jednak umożliwia się grę z klawiaturą i myszką niektórzy twierdzą, że aim assist powinien zniknąć z Fortnite.

aim assist daje przewagę w fortnite

Dwóch streamerów Fortnite z Faze Clan sprzeczało się o to czy aim assist w Fortnite powinien istnieć gdy w meczu pojawiają się gracze z myszką i klawiaturą. Profesjonalny zawodnik zespołu Nick NICKMERCS Kolcheff wyjaśnił, że aim assist nie jest zbyt potężny.

Od przynajmniej kilku tygodni dosyć głośno jest w społeczności o aim assist. Niektórzy gracze uważają, że wręcz zwiększa to przewagę nad graczami korzystającymi z klawiatury i myszki. NICKMERCS podpadł wielu graczom ponieważ jako regularny użytkownik padów ma zupełnie inne zdanie na ten temat.

Podczas rozgrywki z kolegą z organizacji, Kyle „Mongraal” Jacksonem poruszyli temat aim assist w Fortnite i nawet oni nie byli zgodni co do użytku tej funkcji. Według Mongraala aim assist w Fortnite powinien zostać mocno znerfiony podczas gdy ten drugi uważa, że nie ma potrzeby zmieniać czegokolwiek.

Koniec końców dyskusja stanęła na tym, że dobry gracz odnajdzie się w każdej sytuacji i bez względu czy będzie grał z myszką i klawiaturą czy na kontrolerze korzystając z aim assist i tak będzie zawsze w czołówce.

A Wy jakie macie doświadczenia z Fortnite?