3 zakładki na dzieloną skrzynię oraz nowe zmiany graficzne w Diablo 2 Resurrected

Wczorajszego wieczora Blizzard ujawnił nowe zmiany w Diablo 2 Resurrected. Wśród nich 3 zakładki dzielonej skrzyni i zmiany graficzne.

3 zakładki dzielonej skrzyni w Diablo 2 Resurrected

W sierpniu rozpoczynają się otwarte beta testy Diablo 2 Resurrected, w których będą mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani gracze zanim zdecydują się na zakup gry. Po ostatnich alfa testach Blizzard wczytał się ze szczegółami w opinie gracze i postanowił wprowadzić szereg usprawnień do gry. Wśród nich znalazły się 3 zakładki na dzieloną skrzynię oraz nowe zmiany graficzne i QoL.

Pierwszą i najważniejszą zmianą jest rzecz jasna powiększona dzielona skrzynia. W trakcie trwania alfa testów gracz miał do dyspozycji jedną zakładkę dla danej postaci oraz dodatkową zakładkę na sprzęt w dzielonej skrzyni, które można było przekazywać innym postaciom. Zanim wystartują otwarte beta testy gry, Blizzard wprowadził dodatkowe zakładki dzielonej skrzyni. Aktualnie więc gracz ma do dyspozycji aż 4 zakładki.

Kolejną zmianą są modyfikacje animacji. Gracze zgłosili Blizzardowi, że część animacji umiejętności w grze wymaga poprawek. Wśród zmian znalazły się Błyskawice i Zamieć Czarodziejki, Święty Chłód u Paladyna czy efekty ranienia lub unieruchamiania przeciwników.

Nie obyło się bez zmian mniej oczywistych rzeczy jak zmiana szybkości animacji uzupełniania zdrowia i many, ikon prezentujących mikstury czy kamienie szlachetne czy wreszcie broni i innych przedmiotów.

Diablo 2 Resurrected oficjalna premierę będzie miało 23 września 2021 roku. W sierpniu wystartują otwarte beta testy poprzedzone dostępem dla influencerów i osób, które zakupiły grę w pre-order.