4 400 dolarów za Edycję Kolekcjonerską Diablo 2

Edycja Kolekcjonerska Diablo 2 została niedawno sprzedana na Ebay za ponad 4 400 dolarów!

nierozpakowana edycja kolekcjonerska diablo 2 za 4400 dolarów

Kolekcjonowanie specjalnych edycji gier komputerowych jest nie tylko pasją ale i dobrym biznesem. O tym, że warto kupować edycje kolekcjonerskie i ich nie rozpakowywać przekonał się szczęśliwy posiadacz takiej edycji Diablo 2. Podczas ostatniej aukcji na portalu Ebay zapłacono za nią bagatela 4 400 dolarów. Jest to rekordowa cena jaką uzyskała edycja kolekcjonerska Diablo 2.

Zawartość pudełkowej Edycji Kolekcjonerskiej Diablo 2

Diablo 2 zostało wydane 21 lat temu. W tym roku zaś obchodziliśmy 20-lecie wydania rozszerzenia do gry Lord of Destruction. Mimo tak odległego czasu, gra otrzymała Edycję Kolekcjonerską, która miała bogatą zawartość. Poza zafoliowaną grą znajdującą się na 2 CD-Romach, gracze otrzymali ścieżkę dźwiękową gry, płytę CD z filmami z gry, obszerną instrukcję obsługi oraz gra planszowa Dungeons & Dragons w świecie Diablo.

Z jednej strony kwota nie jest jakaś ogromna, ale jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że można było ją kupić w dniu premiery za ok. 100-200$ to posiadacz takiej wersji zarobił na niej całkiem przyzwoite pieniądze.