Beta Diablo 2 Resurrected w dwa weekendy sierpnia!

Blizzard ujawnił, że beta Diablo 2 Resurrected odbędzie się dwóch oddzielnych fazach, weekend po weekendzie.

beta testy Diablo 2 Resurrected w dwóch fazach

Wielkimi krokami zbliżamy się do beta testów Diablo 2 Resurrected. Gracze na całym świecie będą mogli wypróbować remastera Diablo II zupełnie za darmo w jeden z dwóch weekendów sierpnia. Jak poinformował Pezradar [Community Manager Lead marki Diablo, przyp.red] na oficjalnym forum Battle.Net, beta testy Diablo 2 Resurrected odbędą się w przypadających po sobie weekendach.

Należy podkreślić w tym miejscu, że pierwsza faza beta testów przeznaczona będzie dla graczy, którzy nabyli grę w pre-orderze dokonując zamówień przedpremierowych Diablo 2 Resurrected. Następujący po nim kolejny weekend zostanie udostępniony wszystkim zainteresowanym graczom. Będą to klasyczne stress testy mające na celu sprawdzić czy infrastruktura serwerowa gry działa poprawnie i czy aplikacje serwerowe obsłużą tak dużą liczbę graczy.

Będą dwie fazy [beta testów, przyp. red.] jak zaznaczyłeś. Myślcie o tych fazach jak o odrębnych weekendach, kiedy większość graczy może grać, a my musimy zrobić stress testy trybu multiplayer.

PezRadar

Oznacza to, że obie fazy będą trwały około 3 dni. Pozostaje nam tylko czekać, które weekendy zostaną przeznaczone na start beta testów Diablo 2 Resurrected. Premiera gry planowana jest na 23 września b.r.