Diablo 2 Resurrected bez laddera w dniu premiery gry

Diablo 2 Resurrected w dniu premiery pozbawione będzie laddera!

diablo 2 resurrected bez laddera w dniu premiery

Dziś ważny dzień. Dokładnie o godzinie 19:00 uruchomione zostaną serwery beta testów Diablo 2 Resurrected przeznaczonych dla posiadaczy pre-orderów. Gracze otrzymają możliwość gry w I i II akcie gry pięcioma z siedmiu klas postaci: Amazonką, Barbarzyńcą, Czarodziejką, Druidem oraz Paladynem. Pozostałe akty i klasy Nekromanty i Zabójczyni udostępnione zostaną dopiero w dniu premiery gry.

Jednak wraz z nadejściem beta testów nie mamy dobrej informacji dla fanów gier rankingowych i ladderów. Blizzard poinformował, że Diablo 2 Resurrected w dniu premiery nie będzie posiadało laddera. Ten ma zostać uruchomiony jakiś czas po premierze gry gdy deweloperzy będą mieli pewność, że serwery gry są stabilne, a ona sama działa płynnie.

We will have some more info on seasons/ladder. I would expect it wouldn’t be right at launch for the start of one and more so around a diff time that we specify after launch.

Adam PezRadar Fletcher

We want to make sure that game is stable and ready for ladder before we turn that on. So it won’t be there for lunch but will come shortly after once everything settles down.

Rod Ferguson

Nie jest to jedyna zła wiadomość. Drugą jest brak możliwości rozgrywki w trybie TCP/IP. Blizzard poinformował, że rezygnuje całkowicie z możliwości rozgrywki w tym trybie ze względów bezpieczeństwa.

Nie, wsparcie TCP/IP nie będzie dostępne ani w nadchodzącej becie, ani w ostatecznej wersji gry. Po dokładnym przemyśleniu uznaliśmy, że nie będziemy już udostępniać tej opcji, ponieważ uznaliśmy, że stanowi ona potencjalne zagrożenie, a zależy nam na bezpieczeństwie graczy.

Pierwsza faza beta testów rusza już dziś o godzinie 19:00. Otwarte beta testy dla wszystkich graczy mają zostać uruchomione 20 sierpnia również o godzinie 20:00. Premiera gry planowana jest cały czas na 23 września 2021 roku.