Diablo 2 Resurrected może doczekać się nowej zawartości!

Deweloperzy ujawnili, że Diablo 2 Resurrected może doczekać się nowej zawartości i dalszych aktualizacji!

premiera diablo 2 resurrected w Polsce

Jak dotąd deweloperzy byli bardzo wstrzemięźliwi w temacie potencjalnych aktualizacji czy dodawaniu nowej zawartości do Diablo 2 Resurrected. Jednak w świeżym wywiadzie dla Game Rant twórcy ujawnili, że gracze będą mogli otrzymać nowości, ale pod pewnym warunkiem.

Aktualizacje popremierowe Diablo 2 Resurrected

Podczas wywiadu z Robem Galleranim, dyrektorem artystycznym gry i Michaelem Bukowskim, kierownikiem projektu pojawiły się pytania odnoszące się do przyszłości Diablo 2 Resurrected. Deweloperzy co prawda unikali konkretów jednak poruszyli temat aktualizacji gry po jej premierze 23 września bieżącego roku. W ich opinii zespół deweloperski ma bardzo dużo pomysłów jak usprawnić rozgrywkę w klasycznym Diablo tak, aby spodobało się to nawet hardcorowym graczom, jednak są to aktualizacje, które nie wpływały by w żadnym stopniu na sam core gry.

Jak wspomnieli, Blizzard chce najpierw otrzymać feedback graczy. Chociaż jak wszyscy wiemy wyniki sprzedaży gry będą kluczowe dla dewelopera jeśli ma zostać podjęta decyzja o dalszym wsparciu produkcji. Czego zatem można się spodziewać? Być może modyfikacji w systemie ladderowym, nowe przedmioty bądź zestawy. Bardziej nikłe byłyby tu kolejne akty lub misje, chociaż jak sami określili nie chcieli przed premierą „zabierać się za trzecie i czwarte piętro” produkcji.

Osobiście jestem ciekaw wyników sprzedaży Diablo 2 Resurrected. Jeśli gra osiągnie sukces chociaż na chwilę ociepli już mocno zszarganą opinię dewelopera.