Diablo, Mefisto i Baal w odnowionych sekwencjach filmowych Diablo 2 Resurrected

Dzisiejszego wieczora Blizzard zaprezentował kolejny zwiastun Diablo 2 Resurrected. Zaprezentowano Diablo, Mefisto i Baala w odnowionych sekwencjach filmowych.

odnowione cinematiki prezentacja diablo baala i mefisto z diablo 2

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery Diablo 2 Resurrected, remastera najbardziej kultowego hack’n slasha w historii gier komputerowych. Od premiery dzieli nas raptem 10 dni. Dzisiejszego wieczora Blizzard postanowił zaprezentować nam kolejny zwiastun gry prezentujący same sekwencje filmowe z gry. I jak można się spodziewać zobaczyliśmy jak wygląda Mroczna Trójca, tj. Diablo, Mefisto i Baal w odnowionych cinematikach.

Poniżej zaś prezentuję stopklatki prezentujące nowe, nieujawnione dotąd sceny odnowionych sekwencji filmowych prezentujących Diablo, Mefisto i Baala.

Muszę przyznać, że sekwencje zostały odnowione w sposób idealny. Tym samym zapraszam Was na stream, który rozpoczniemy wraz z premierą gry. Będziemy mieć z tej okazji masę nagród do rozdania dzięki uprzejmości wydawnictwa Insignis, firmy SteelSeries i Blizzard Entertainment! Zapiszcie sobie datę 23 września, godzina 16:00 na kanale RushingTurtles na platformie Twitch.