Dzielona skrzynia to najlepsza funkcja jakiej doczekał się remaster Diablo 2 Resurrecter

Trwające alfa testy Diablo 2 Resurrected pokazują, że dzielona skrzynia to najlepsza funkcja jakiej doczekał się remaster.

3 zakładki dzielonej skrzyni w Diablo 2 Resurrected

W czwartkowy wieczór pierwsi gracze otrzymali dostęp do wyczekiwanego remastera Diablo 2 Resurrected. Trwające przez ten weekend alfa testy gry mają za zadanie usprawnić rozgrywkę poprzez zgłaszanie bugów na jakie trafią grające osoby. Jednak poza nimi przyjrzałem się innym funkcjonalnościom i jedna szczególnie mi się spodobała. Dzielona skrzynia to zdecydowanie najlepsza funkcja jakiej doczekał się remaster Diablo 2 Resurrected.

Dotychczas gracze musieli kombinować jak przekazać ciekawe bronie innym bohaterom na swoim koncie. Czasami robiono to ze znajomym, który pozostawał w grze i czekał na pojawienie się nowej osoby, czasami w inne bardziej zwariowane sposoby. Teraz problem ten został rozwiązany dzięki dzielonej skrzyni, która pozwala graczom na przechowanie wielu przedmiotów, do których dostęp mają wszystkie postacie na koncie.

Aby do niej się dostać wystarczy otworzyć skrzynię i zerknąć na dostępne tam zakładki. Pierwsza „Personal” odnosi się do zasobów przeznaczonych wyłącznie danemu bohaterowi, natomiast druga „Shared” pozwala na dzielenie się wszelkimi skarbami z postaciami, które są aktualnie offline.

Jak wygląda dzielona skrzynia w Diablo 2 Resurrected

Funkcja ta pozwoliła mi przekazać postaci Barbarzyńcy przedmioty setowe, bronie i inne dodatki, dzięki czemu nie musiałem czekać, aż same wydropią z eliminacji kolejnych minionów. Jest to zdecydowane ułatwienie dla graczy, którym nie chce się czekać na gwiazdkę z nieba w postaci nagrody.

Dzielona skrzynia nie pozwoli nam oczywiście na dzielenie się przedmiotami w określonym trybie gry. Jeśli zamierzacie grać offline, skrzynia będzie dzielona tylko dla postaci offline. Jeśli swoją przygodę zamierzacie zacząć online zakładka dzielonej skrzyni pojawi się wyłącznie dla postaci w trybie dla wielu graczy.

Alta testy trybu single player w Diablo 2 Resurrected potrwają do poniedziałku do godziny 19:00. Data premiery gry nie jest jeszcze znana, ale ma nastąpić do 31 grudnia 2021.