Jak grać za darmo w Diablo 2 Resurrected? Kupić i zwrócić grę

Niewiele osób wie, ale zwracając Diablo 2 Resurrected gracze otrzymują na stałe wersję sinle player! Oto jak grać za darmo w Diablo 2 Resurrected.

diablo 2 resurrected za darmo

Ciągłe problemy z serwerami w Diablo 2 Resurrected są dużą bolączką dla graczy. Nie mogąc zagrać w wybranym przez siebie czasie powstaje frustracja, która ostatecznie doprowadza do chęci zwrotu gry z powodu problemów technicznych. Jak donoszą gracze na polskich grupach Diablo 2 Resurrected, rezygnacja z gry i żądanie zwrotu pieniędzy nie kończy się całkowitą blokadą gry. Gracze ci otrzymują wersję single player! Idealnie wskazuje jak grać za darmo w Diablo 2 Resurrected.

Deweloperzy nie informowali o tym w żaden sposób. Support z kolei często odrzuca niektóre prośby o zwroty, ale być może z braku sensownego uargumentowania żądania. Gdy żądanie takie zostanie zaakceptowane, jedyna blokada jaka następuje w grze to możliwość logowania się do Battle.Net i uczestnictwa w rozgrywce sieciowej.

Gracze, którzy zażądali zwrotów mogą w dalszym ciągu grać w Diablo 2 Resurrected w trybie dla pojedynczego gracza. Umożliwia to grę za darmo, aktualnie nieograniczoną czasowo rozgrywkę. Ciekawi mnie czy deweloperzy zablokują również i single player, czy remaster został tak skonstruowany, że tryb single player funkcjonuje całkowicie oddzielnie od Battle.net dzięki czemu sama aplikacja nie blokuje graczom dostępu do gry.

Ktoś z Was dokonał już zwrotu?