Monarch najbardziej pożądanym przedmiotem handlu w Diablo 2 Resurrected

Właściciel serwisu handlu w Diablo 2 Resurrected ujawnił listę najchętniej kupowanych przedmiotów w Diablo 2 Resurrected. Na 1 miejscu w handlu znajduje się tarcza Monarch.

najchetniej sprzedawane przedmioty w diablo 2 resurrected

Handel w Diablo 2 jest jednym z najważniejszych aspektów rozgrywki. Nie inaczej jest również w Diablo 2 Resurrected. Administrator portalu diablo2.io postanowił podzielić się listą najchętniej kupowanych przedmiotów na tej platformie. Wśród nich w czołówce znajduje się tarcza Monarch, zbroja Skóra Żmijomaga czy hełm Przyodziewek Arlekina.

Najchętniej kupowane przedmioty w Diablo 2 Resurrected

Lista najchętniej kupowanych przedmiotów w Diablo 2 Resurrected jest dosyć obszerna. Tylko na łamach portalu diablo2.io od premiery gry, czyli raptem dwóch tygodni dokonano ponad 11 000 transakcji. Administrator portalu zaprezentował 100 najchętniej kupowanych broni w grze. I tak jak w tytule artykułu, tarcza Monarch sprzedała się w największej liczbie sztuk. Jednak patrząc o innych przedmiotach aż 29 sztuk znalazło nowego nabywcę w ilości ponad 100.

Od zamieszczenia powyższego zestawienia liczba sprzedaży znacznie wzrosła i top 10 przedmiotów na dzień dzisiejszy prezentuje się następująco.

Oczywiście wszystkie te przedmioty można wydropić samodzielnie. Niestety zajmie to większości graczom bardzo dużo czasu. A Ci, którzy mogą sobie pozwolić na kilka godzin tygodniowo, mogą o tym zapomnieć…