MrLlamaSC po 4 latach wbił 99 poziom w Diablo 2

MrLlamaSC, jeden z najpopularniejszych zachodnich streamerów Diablo po 4 latach grania w Diablo 2 wbił ostatecznie 99 poziom.

MrLlamaSC wbił 99 poziom czarodziejką w Diablo 2

Dotarcie do 99 poziomu w Diablo 2 w trybie single player aktualnie jest rzadko spotykanym osiągnięciem. Wbicie najwyższego poziomu w grze jest bardzo trudne i wielu graczy bardzo często porzuca ten plan. MrLlamaSC pokazał dlaczego.

Popularny streamer dopiero po 4 latach osiągnął ten wynik. I trzeba powiedzieć sobie jasno, potrzeba było na to tysiące godzin spędzonych przed komputerem. Wyzwania tego typu są bardzo rzadko spotykane w grze, a w przez wielu gracze wręcz uznawane za mit i oficjalne zakończenie gry.

Bo tak naprawdę co można robić po zdobyciu najwyższego poziomu w Diablo 2? Grindować przedmioty, których nie posiadamy? Poszukiwać rzadkich run? Sam Llama podobno nie zdołał zdobyć tylko jednego przedmiotu w grze jakim jest Mang Song’s Lesson, laska której szansa na wypadnięcie jest 1/110 000 z elitarnych bossów.

Sam nigdy nie dotarłem nawet do 90 poziomu jedną postacią. Po prostu gra po jakimś czasie stawała się nużąca i potrzebowałem zmiany sposobu rozgrywki.

Ciekaw jestem czy któremukolwiek naszemu czytelnikowi udało się dobić do 99 poziomu.