Multiplayer alfa w Diablo 2 Resurrected już w środę!

Już w najbliższą środę rozpoczną się alfa testy multiplayer w Diablo 2 Resurrected!

beta multiplayer w diablo 2 resurrected startuje 14 kwietnia

AKTUALIZACJA

Korean Game Management Committee zaktualizował podstronę informacyjną testów, na której zmieniono daty przeprowadzenia testów. Aktualnie ukazują one 09.04-14.04 kwietnia co może oznaczać, że popełniono błąd i testy multiplayer niekoniecznie wystartują w najbliższą środę.

—– Oryginalna treść —–

Blizzard przygotował kolejną niespodziankę. Planowana druga faza alfa testów Diablo 2 Resurrected, która ma skupić się na trybie multiplayer rozpocznie się już 14 kwietnia i potrwa do 12 czerwca! Informacje o kolejnej fazie alfa testów potwierdza Korean Game Management Committee na łamach swojej strony internetowej.

Z kolei już sam Blizzard nieoficjalnie potwierdza, że będzie to faza multiplayer. Anglojęzyczna strona Diablo2.Blizzard.com została zaktualizowana i zamiast przycisku do zapisów o nazwie „Tech Alpha Opt-In” posiada button o nazwie „Multiplayer Alpha Opt-In”.

Dodatkowo serwery Diablo 2 Resurrected zostały również uruchomione pod kolejną fazę beta testów. Oznacza to, że deweloperzy są gotowi do startu kolejnego etapu i już w środę gracze, którzy posiadają już dostęp do trybu single player najpewniej będą mogli spróbować swoich sił w rozgrywkach sieciowych.

Nie jest potwierdzone, czy w środę nastąpi wysyłka kolejnych dostępów, ale jest to wysoce prawdopodobne. Osobom, które nie miały szczęścia do otrzymania dostępów do gry pozostaje w dalszym ciągu czekać i mieć nadzieję, że wkrótce taki dostęp zostanie nadany.