Oficjalnie – Alfa testy Diablo 2 Resurrected już w piątek 9 kwietnia

Blizzard potwierdził informacje, o których pisaliśmy wcześniej. Alfa testy Diablo 2 Resurrected startują w najbliższy piątek!

beta testy Diablo 2 Resurrected w dwóch fazach

Dzisiejszego wieczora Blizzard podał publicznie datę rozpoczęcia pierwszej fazy alfa testów Diablo 2 Resurrected. Tak jak wcześniej informowaliśmy, testy rozpoczną się w najbliższy piątek, 9 kwietnia. Gracze od godziny 16:00 zaczną otrzymywać zaproszenia do pierwszej fazy alfa testów. Te mają się zakończyć w poniedziałek o godzinie 19:00.

Zawartość alfa testów Diablo 2 Resurrected

Jak można było się spodziewać, na graczy będzie czekać ograniczona wersja gry. Blizzard ujawnił co znajdzie się podczas pierwszej fazy alfa testów. Gracze otrzymają możliwość rozgrywki dwóch pierwszych aktów. Oznacza to, że ponownie powrócimy do Obozowiska Łotrzyc jak i Lut Gholein by ścigać Mrocznego Wędrowca ubijając kolejne hordy potworów.

Dodatkowo gracze otrzymają dostęp wyłącznie do trzech klas postaci. W pierwszej fazie alfa testów będziemy mogli zagrać wyłącznie Amazonką, Barbarzyńcą i Czarodziejką.

Pierwsi influencerzy otrzymają dostęp do gry już w czwartek o godzinie 19:00. Jeśli szczęście nam będzie sprzyjało znajdziemy się w tym gronie. Czekamy jeszcze na informacje od Blizzarda, więc obserwujcie nasz portal, aby być na bieżąco!