Pierwsze alfa testy Diablo 2 Resurrected z single playerem

Gracze mogą się już zapisać do alfa i beta testów Diablo 2 Resurrected, jednak do teraz nie podano czego możemy spodziewać się podczas obu faz. Deweloperzy potwierdzili, że odbędą się dwie fazy alfa testów. Pierwsza single player, druga dla multiplayera.

premier

Diablo II Resurrected zostało ogłoszone podczas tegorocznego konwentu BlizzCon 2021. Gra ma mieć premierę jeszcze w tym roku, jednak przed nami kilka faz testów, do których zostaną zaproszeni gracze, którzy wcześniej zarejestrowali się na oficjalnej stronie gry.

Pierwsza faza alfa testów Diablo II Resurrected z trybem single player

Portal PCGamesN przeprowadził wywiad z Chrisem Leną dopytując o potencjalne testy gry. Lena w swojej wypowiedzi podkreślił, że gra doczeka się pierwszych alfa testów z single player, a dopiero później uruchomiona zostanie druga pod multiplayer.

Zamierzamy wystartować z techniczną alfą trybu dla pojedynczego gracza i dopiero później drugą fazę techniczych alfa testów, które dotyczyć mają multiplayera i stress testy.

W wywiadzie Chris Lena ujawnił również, że w trakcie testów mogą zostać przeprowadzone dodatkowe zmiany balansu, aby dostosować rozgrywkę pod graczy, o ile ich będą potrzebowali.

Cały czas otwarta jest rejestracja do udziału w alfa testach Diablo II Resurrected. Można to zrobić na oficjalnej stronie gry.