Pre-order Diablo 2 Resurrected na Xboxa taniej o 65 złotych!

Spora zniżka czeka zamawiających pre-order w internetowym sklepie Xboxa. Diablo 2 Resurrected można tam kupić taniej o 65 złotych!

promocja na diablo 2 resurrected

Diablo 2 Resurrected wchodzi w ostatnią przedpremierową fazę. Po ogłoszeniu daty premiery na dzień 23 września i przygotowywanych otwartych beta testów przyszedł czas na zamówienia przedsprzedażowe. Te co prawda wystartowały już w lutym po ogłoszeniu gry, natomiast dzień po prezentacji na pokazie Xboxa można nabyć grę taniej o 65 złotych!

Standardowa cena Diablo 2 Resurrected wynosi 39,99€ w przypadku wersji na zarówno na PC jak i wersję na Xboxa. Dziś jednak w internetowym sklepie platformy na Islandii została wprowadzona promocja, dzięki której grę można nabyć ze sporą zniżką za 115 złotych.

Wszyscy zainteresowani pre-orderem w niższej cenie powinni przejść na Islandzką wersję Sklepu Microsoft, i złożyć zamówienie poprzez ten link: https://www.microsoft.com/en-is/p/158be3e0-9d7f-467c-b0fd-21bdc9793ed7/9n5v10lkdrpq. Dane karty i dane rozliczeniowe nie mają znaczenia. Można podać polski adres i zamówienie zostanie zrealizowane poprawnie.

Taka zniżka jest z pewnością łakomym kąskiem dla posiadaczy Xboxa. Warto się spieszyć ponieważ ostatecznie oferta może zostać wycofana. A zakup gry jest dostępny zarówno na platformie Xbox One jak i Xbox Series X/S.