PTR w Diablo 2 Resurrected zostanie wyłączony 9.02 na ponad tydzień

Dzisiejszego wieczora Blizzard poinformował, że PTR w dniu jutrzejszym, tj 9.02 zostanie wyłączony na ponad tydzień.

diablo 2 resurrected ladder w przyszłym tygodniu

Na łamach forum Battle.Net pojawiła się informacja o tym, że serwery PTR w Diablo 2 Resurrected zostaną wyłączone już jutro. Ma to związek z zakończeniem aktualnej fazy testów i potrzebą przygotowania kolejnej iteracji testowej systemu gier rankingowych, który ma pojawić się w grze za ponad tydzień.

Planujemy wyłączyć PTR w Diablo II: Resurrected w najbliższą środę (9 lutego) o 10:30 czasu PT (19:00 czasu polskiego, przyp. red.).

Nie oznacza to, że PTR się skończył, ale spodziewamy się, że będzie niedostępny przez około tydzień, podczas gdy przygotowujemy kolejną iterację i uruchomimy ladder przy następnej fazie testów. Wraz z drabinką rankingową spodziewamy się dodatkowych zmian w balansie. Gdy będziemy mieli czas/datę i szczegóły tych zmian, opublikujemy je i poinformujemy społeczność.

PezRadar

Blizzard mocno bierze sobie opinie społeczności do serca dzięki czemu współpraca przy Diablo 2 Resurrected idzie tak dobrze. Dowodem na to jest fakt, że gra sprzedała się najlepiej ze wszystkich dotychczasowych remasterów studia.

Interesujące są jednak kolejne zmiany balansu jakich możemy się doczekać podczas testów laddera. Ciekawi mnie czy Blizzard jakkolwiek sensownie wzmocni buildy innych bohaterów niż Czarodziejka czy Paladyn, aby mogły rywalizować z Hammerdinem czy Frozen Orb buildami.

Tego dowiemy się najpewniej już w przyszłym tygodniu.