Pudełkowa wersja Diablo 2 Resurrected jest dostępna, ale dla influencerów

Blizzard stworzył wersję pudełkową Diablo 2 Resurrected, którą udostępniono tylko dla influencerów.

pudełkowa wersja diablo 2 resurrected

Społeczność graczy Diablo 2 nie była zadowolona z informacji o braku edycji pudełkowej Diablo 2 Resurrected. Duża część z nich lubi kolekcjonować ulubione gry mogąc posiadać coś namacalnego, jednak w tym przypadku Blizzard kontynuował politykę wydań cyfrowych remasterów.

Jak się jednak okazuje deweloperzy w ramach działań marketingowych postanowili stworzyć wersję pudełkową gry, a raczej Edycję Kolekcjonerską, którą następnie wysłali do popularnych influencerów. Jednym z nich jest Dbrunski125, który od lat ogrywa tytuły aRPG i hack’n slashery, a na swoim kanale ma pokaźną liczbę filmów dotyczących gier Diablo.

Edycja Kolekcjonerska Diablo 2 Resurrected tylko dla influencerów

W jednym ze swoich wpisów na Twitterze Dbrunski pochwalił się Edycją Kolekcjonerską Diablo 2 Resurrected, którą otrzymał od Blizzarda. I być może nawet nie tyle Edycją Kolekcjonerską co Press Packiem, który otrzymują media i influencerzy przed premierami różnych gier. Na cały komplet składa się ogromne pudełko imitujące Kostkę Horadrimów, w której znalazło się kilka gadżetów, o które wielu fanów będzie walczyło o ile kiedykolwiek trafią na sprzedaż. Wśród nich jest pudełko z Diablo 2 Resurrected, słuchawki sygnowane logo gry, skarpetki, pikantny sos lub ketchup (ciężko po fotce ogarnąć ;)) oraz unikalny pierścień „Kamień Jordana”.

Poniżej prezentuję galerię zdjęć

Kolekcja z całą pewnością stanowi nie lada gratkę dla fanów marki. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że firma nie zostanie za to zhejtowana. W końcu wielu graczy niejednokrotnie twierdziło, że póki gra nie pojawi się w wersji pudełkowej nie kupią jej cyfrowego odpowiednika. Ciekawi mnie również czy w Polsce jakieś media bądź influencerzy otrzymają podobny pakiet.

W międzyczasie zapraszam serdecznie do uczestnictwa na naszym streamie z okazji premiery Diablo 2 Resurrected. Na kanale RushingTurtles na platformie Twitch będziemy ogrywali remaster i rozdawali nagrody ufundowane przez firmy Cenega, Insignis i SteelSeries!