Ruszyły zapisy do beta testów Diablo 2 Resurrected

Blizzard zaktualizował oficjalną stronę diablo2.blizzard.com, na której ruszyły zapisy do beta testów Diablo 2 Resurrected.

ruszyły zapisy do beta testów Diablo 2 Resurrected

Deweloperzy podejmują najwyraźniej szybkie decyzje dotyczące kolejnych faz testów w Diablo 2 Resurrected. Jeszcze przedwczoraj informowałem Was o zapisach do alfa testów trybu multiplayer. Zdaje się jednak, że deweloperzy są gotowi na zmianę i zamiast alfa testów mogą rozpocząć się beta testy Diablo 2 Resurrected. Aktualizacji uległ bowiem przycisk zapisów na stronie głównej gry zarówno w top strony jak i zaraz nad stopką. Wcześniej w amerykańskiej wersji strony widniały zapisy do alfa testów multiplayer, zaś od dziś są to zapisy do beta testów.

Jeśli chcecie sprawdzić samodzielnie koniecznie przejdźcie na stronę diablo2.blizzard.com. Zdaje się jednak, że ktoś w Blizzardzie zapomniał zmienić komunikat potwierdzający zapisy, a który to w dalszym ciągu ukazuje informację o technicznych alfa testach. Informacja ta najpewniej wkrótce zostanie poprawiona, jednak Blizzard zmieniając button na stronie nie zamieścił oficjalnego komunikatu o zapisach w swoich sieciach społecznościowych…