Szczegółowe modele bohaterów Diablo 2 Resurrected

Portal Pure Diablo postanowił przyjrzeć się bardzo szczegółowo modelom bohaterów z Diablo 2 Resurrected.

szczegółowe modele bohaterów z diablo 2 resurrected

Zapowiedź Diablo 2 Resurrected obudziło w wielu fanach ogromną nostalgię i euforię. Po ponad 20 latach od premiery gry studio Blizzard Entertainment wyda remaster produkcji z zupełnie nowym silnikiem 3D, który na pierwszych gameplayach pokazał jak pięknie może wyglądać tak stara gra. Nie dziwi więc fakt, że alfa testy Diablo 2 Resurrected były najchętniej oglądanymi przez widzów w historii wszystkich testów gier przeprowadzonych przez dewelopera.

Portal Pure Diablo postanowił skupić się na szczegółowym przyjrzeniu się modelom bohaterów, które pokazują jak opracowano modele wszystkich siedmiu bohaterów gry. U Barbarzyńcy można zauważyć blizny po ranach na twarzy, ale już na przykład u Czarodziejki dosyć…kwadratowe piersi przypominające mi o klasycznych modelach Lary Croft z gier z serii Tomb Rider. Niemniej jednak całościowo modele uważam za dopracowane i miłe dla oka.

Diablo 2 Resurrected czeka na beta testy, do których można zapisywać się na oficjalnej stronie gry. Premiera planowana jest na dzień przed 31 grudnia 2021 roku.