Tak wygląda panel ustawień w Diablo 2 Resurrected

Jeśli ciekawi Wam jak wygląda panel ustawień w Diablo 2 Ressurected koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

ustawienia diablo 2 resurrected

Wczorajszego dnia rozpoczęły się techniczne alfa testy Diablo 2 Resurrected. Influencerzy oraz przedstawiciele mediów jako pierwsi mogli zobaczyć jak wygląda odświeżone Diablo 2 na własne oczy, a to co sam zobaczyłem grając i streamując przeszło moje wszelkie oczekiwania. Zobaczcie jak wygląda panel ustawień w Diablo 2 Resurrected.

Panel główny gry prezentuje ostatnio granego przez nas bohatera. W moim przypadku jest nią Czarodziejka. Całe menu przeszło całkowite przeprojektowanie. Po lewej stronie znajduje się menu główne, po prawej zaś stworzone postaci.

Kolejne grafiki prezentują ustawienia audio, w których są podstawowe wskaźniki dźwięku, ustawienia graficzne pozwalające na granie w oknie, ustawienia tekstur, jakości, cieni jak. Ustawienia rozgrywki uwzględniające wsparcie dla daltonistów.

Alfa testy ruszyły już o godzinie 16:00 dla wszystkich graczy. My zaś zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym dniu rozgrywek, podczas których ubijemy Duriela Czarodziejką i rozpoczniemy rozgrywkę Amazonką. Stream podobnie jak wczoraj dostępny będzie na kanale RushingTurtles na platformie Twitch od około 17:30-18:00.