Zaczyna się scam z giveaway’ami na klucze alfy/bety Diablo 2 Resurrected

Przestrzegamy wszystkich przed scamem, w którym do wygrania są klucze alfy/bety Diablo 2 Resurrected!

scam dostępy do alfy i bety diablo 2 resurrected

Podczas BlizzCon 2021 Blizzard ujawnił prace nad Diablo 2 Resurrected, remastera drugiej odsłony Diablo, która w dalszym ciągu ma całą rzeszę wiernych fanów. Okazuje się jednak, że nie trzeba było długo czekać by znaleźć scam w postaci giveawayów kluczy do alfa i beta testów Diablo 2 Resurrected.

Na Reddicie rozgorzała gorąca dyskusja o remasterze drugiego Diablo. Oficjalnie klucze do alfy czy bety nie będą rozdawane przez Blizzarda, a przypisywane do konta osób, które zgłosiły się wcześniej poprzez oficjalne kanały.

Niektóre osoby próbują jednak zbić na tym interes w postaci powiększania swoich grup czy forów, inni zaś próbując sprzedać fizyczne klucze. Przestrzegam – żadna osoba aktualnie nie posiada jeszcze dostępów do alfy/bety Diablo 2 Resurrected ani kluczy, które umożliwią rozgrywkę. Dodatkowo Blizzard na łamach swojej strony supportowej informuje, że faza alfy i bety nie bedzie posiadała odrębnych kluczy. Konta graczy biorących udział w poszczególnych fazach testów mają zostać po prostu oflagowane.

Oczywiście przestrzegam przed podobnymi akcjami do momentu, aż Blizzard nie poinformuje o tym w oficjalnych notkach. Wtedy dopiero również partnerzy biznesowi firmy będą mogli zapewne zrobić własne konkursy, przy których kolejne konta będą flagowane.