Blizzard wprowadzi zmiany w buffie sezonowym w Diablo 3

Dokładnie tydzień temu rozpoczął się 21 sezon Diablo 3. Deweloperzy zapowiedzieli, że buff sezonowy może zostać zmodyfikowany.

dłuższy okres testowy ptr w diablo 3

Wraz z nadejściem kolejnego sezonu w Diablo 3 deweloperzy wprowadzili buff polegający na wywoływaniu mocy żywiołów. Buff ten ma na celu wozwolić moc żywiołów, która będzie przez określony czas raniła przeciwników.

Podczas sezonu 21 wasza postać co 90 sek. wyzwoli moc jednego z żywiołów, która przez ograniczony czas będzie siać spustoszenie wokół bohatera. Będziecie wtedy:

– bombardować okolicę deszczem meteorytów,
– ziać błyskawicami,
– przyzywać ścianę płomieni,
– wyzwalać tornada czystej energii,
– miażdżyć wrogów lawiną śnieżnych kul.

Jednak jak się okazuje moce żywiołów nie spodobały się aż tak bardzo wszystkim graczom. Według nich odwracają uwagę oraz nie wpływają wystarczająco na rozgrywkę. I to właśnie najpewniej w związku z powyższymi zarzutami deweloperzy wprowadzą kolejne zmiany. Jedną z nich może być również wyłączenie efektu.

Wczytaliśmy się w komentarze i feedback odnoszący się do tematu sezonowego. Pracujemy aktualnie z deweloperami nad zmianami, którymi podzielimy się z Wami.

Niestety deweloperzy nie podali potencjalnej daty kiedy moglibyśmy spodziewać się modyfikacji. Na początku będą musieli przedstawić ją społeczności, ustalić czy proponowane zmiany są wystarczające, a później zmodyfikować kod gry.

Aktualnie pozostaje nam czekać na kolejne informacje.