Ciemność nad Tristram w Diablo 3 – szczegóły jak wejść, do kiedy trwa, jakie nagrody

Po raz czwarty z rzędu na rocznicę premiery Diablo deweloperzy serwują wydarzenie Ciemność nad Tristram w Diablo 3.

ciemność nad tristram wydarzenie powrót

Jeśli tęsknicie za klimatem pierwszej odsłony Diablo jest to najlepszy moment na powrót do korzeni. Plus jest taki, że nie musicie instalować pierwszej gry, a całość otrzymacie w specjalnie przygotowanym trybie w Diablo 3.

Diablo 3 po raz kolejny pozwoli nam przenieść się w czasie i zasmakować grafiki stylizowanej na Diablo 1 podczas przemierzania kolejnych poziomów katedry w Tristram by zmierzyć się z samym Panem Grozy, Diablo.

Jak wejść do portalu Ciemności nad Tristram?

Aby wziąć udział w zabawie gracze będą musieli włączyć grę w trybie Przygody. Naszym głównym celem będzie wytropienie grupy kultystów i pozbycie się ich z Sanktuarium. Dzięki eliminacji kultystów otrzymacie wskazówki gdzie otworzy się portal do Tristram. Mając jednak już wiedzę z poprzednich lat wiemy, że portal pojawi się przy fontannie w Starych Ruinach, które są właśnie pozostałością po Tristram z pierwszej części gry.

Każdy kto postanowi ponownie oczyścić kolejne poziomy katedry otrzyma nagrody, które Blizzard przygotował specjalnie na tą okazję. Wśród nich znajduje się pet Rzeźnik, ramki portretów, portrety, osiągnięcia czy wzory do transmogryfikacji.

Do kiedy trwa Ciemność nad Tristram?

Standardowo jak co roku Ciemność nad Tristram jest wydarzeniem sezonowym, który będzie trwał miesiąc. Blizzard rozpoczął już cały proces uruchamiania wydarzenia jednak portal otworzy się 4 stycznia o godzinie 1:00 czasu polskiego i będzie otwarty do 1 lutego również do godziny 1 w nocy.

Odgrzewany kotlet czy dalej miło będzie skopać dupsko samemu Diablo?