Diablo 3: Od 1 do 70 poziomu w 5 sekund!?

Tego jeszcze nie było aby w Diablo 3 awansować od 1 do 70 poziomu w 5 sekund. Szybciej już po prostu się nie da. Jest jednak jedno ale...

rekord w Diablo 3 levelowanie postaci

Pewien gracz Diablo III o nicku Wudijo pochwalił się na swoim kanale niebywałym osiągnięciem. Otóż wyexpił on swoją postać od 1 do 70 lvl w jakieś 5 sekund. Zobaczcie sami:

Gracz spędził sporo godzin aby zebrać tak pokaźną ilość Skarbów Horadrimów. Przygotował aż 341(!!!) skarbów, więc musiał zrobić ponad 1500 zleceń. Trzeba przyznać, niezły hardcor. Następnie na nowej postaci musiał założyć kluczowy przedmiot dla całej sztuczki, czyli Custeriańskie Ochraniacze:

To właśnie dzięki tym karwaszom podnoszenie złota zapewnia również punkty doświadczenia. Po wyrzuceniu takiej ilości Skarbów Horadrimów na ziemi leżały góry złota. W szybkim zebraniu jak największej jego ilości pomógł legendarny pierścień Opaska Chciwości, który wraz z podnoszeniem złota zwiększa promień zasięgu jego podnoszenia, aby mógł go szybko zebrać z większej odległości. Efekt taki jak widzimy, 5 sekund i mamy wyexpioną postać do 70 lvl!

Rekord w Diablo 3 pobity ale w 8 godzin…

Może i wyexpił postać w 5 sekund, ale poświęcił mnóstwo czasu, aby wykonać niebotyczną ilość zleceń. Nawet jeżeli robił je w grupach i trwało to tyle, ile napisał, czyli 8 godzin, musicie przyznać, że rzeczywista ilość czasu potrzebna na wyexpienie postaci jest dużo większa od czasu potrzebnego przeciętnemu graczowi do wbicia 70 lvl solo na starcie nowego sezonu. Czy zatem rekord jest taki imponujący? Osobiście nie zrobiło to na mnie wielkiego wrażenia. Jeżeli zależy mi na szybkim wyexpieniu nowej postaci do 70 lvl to po prostu poproszę przyjaciół o taxi i cały zabieg zajmie kilkanaście minut.

A czy na Was zrobił wrażenie wyczyn Wudijo? Dajcie znać w komentarzach!